Nasze realizacje

Aktualnie realizowane zamówienia

Trzcianka: właśnie rozpoczynamy realizację kolejnego zamówienia, jakim jest precyzyjna Wycinarka Laserowa Fiber mocy 6000W. Kolejna firma wybrała nasz niezawodny Laser do cięcia blach. Nasza jakość po raz kolejny została doceniona. Dziękujemy za zaufanie.
Wycinarka Laserowa Fiber
Prasa krawędziowa CNC 160T/3200mm Delem DA41T
Zdjęcie podglądowe

ELBLĄG: Prasa krawędziowa model PREMIUM z naciskiem 160 ton i długością gięcia 3200mm – 160T/3200mm została zamówiona przez naszego klienta z Elbląga. W 2021 roku Firma ta zakupiła od nas Gilotynę hydrauliczną do cięcia blach grubości 12mm – 12x3200mm, również model PREMIUM. Firma ta zajmuje się produkcją profesjonalnych systemów grzewczych dla dla dużych przedsiębiorstw.

Gniezno - dwie maszyny: 1. Wycinarka Laserowa Fiber w pełnej zabudowie, do cięcia blach rur i profili, z dwoma automatycznie wymiennymi stołami roboczymi o powierzchni 2 x 6000x2000mm. Będzie to jeden z największych Laserów światłowodowych dostępnych w Polsce! Rury i profile do długości 6m! Laser będzie wyposażony w dodatkowy przedni moduł podtrzymujący długie rury i profile. 2. Kolejną maszyną jest Prasa krawędziowa model PREMIUM z naciskiem 160 ton! 160T/3200mm z sterowaniem CNC Delem DA41T. Przy tak dużych inwestycjach cena ma drugorzędne znaczenie. Nasze maszyny przekraczają standardy branżowe pod względem wydajności, niezawodności i trwałości. Jesteśmy elastyczni i gotowi na nietypowe rozwiązania produkcyjne, oraz potrafimy dostosować nasze maszyny do Państwa wymagań. Zapraszamy do wieloletniej współpracy.

PLESZEW: Elektro hydrauliczna Prasa krawędziowa 160T/3200mm z sterowaniem Delem DA66T, 8+1 osi CNC, Full CNC

Prasa krawedziowa 160T 3200mm CNC Delem Da66T 9 osi 300x212 1

Laser do blach z przednią osłoną
Laser do blach z przednią osłoną
Laser do blach z przednią osłoną

Aktualnie zrealizowane zamówienia

Laser Bgroup 2 Maly
Laser Bgroup 3 Maly

Piotrków Trybunalski. Instalacja Wycinarki Laserowej do rur i profili długości 6m.

Wycinarka laserowa fiber
Wycinarka laserowa fiber

Prasa krawędziowa 40T/2000mm

Bydgoszcz – Instalacja Gilotyny hydraulicznej do cięcia blach – 6x3200mm, model STANDARD. Na tej maszynie możemy ciąć blachę czarną/węglową do grubości 6mm, nierdzewną do 3mm. Niebawem do tej firmy zostanie dostarczona Prasa krawędziowa CNC 160T/3200mm model PREMIUM wyposażona w bardzo nietypowe narzędzia do gięcia detali w kształcie U.

Giętarka do profili beztrzpieniowa CNC do gięcia profili stalowych. Maszyna jest wyposażana w sterownik CNC do ustawiania kąta gięcia
Giętarka beztrzpieniowa do profili stalowych
PLESZEW - Używana Prasa krawędziowa z sterowaniem CNC Delem DA41s model PREMIUM. Instalacja dodatkowo wymagała prac polegających na kalibracji osi Y (osi gięcia), oraz poprawie powtarzalności gięć, przy użyciu czujnika zegarowego. Na poniższym filmie wyświetlacz czujnika jest obrócony "do góry nogami" 🙂 Udało mi się ustawić powtarzalność gięcia do 0,1mm. Prasa ta ma przepracowane 4 lata i pogięła ponad 1200 ton blach! Jak widać nadal jest w bardzo dobrym stanie.
titan t3 fibre laser cutter mantech uk ireland
fibre laser uk mantech titan
titan fibre laser cutters uk mantech
Titan T2 Fibre Laser Cutter Engineering Colling South West UK

Views: 400

error: Content is protected !!