O nas

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą, serwisem, modernizacją oraz budową maszyn przemysłowych do obróbki metali, drewna i tworzyw sztucznych. Na rynku istniejemy od 2010 roku i ciągle powiększamy naszą ofertę o kolejne niezawodne obrabiarki. Dbamy o to aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszej współpracy, ponieważ Państwa opinia jest dla nas najlepszą reklamą.

Jesteśmy partnerem międzynarodowej grupy MANTECH UK(Ltd) z siedzibą w Anglii, zajmującą się automatyką przemysłową, produkcją maszyn przemysłowych, oraz programów sterujących maszynami CNC.

Naszymi klientami są głównie firmy z branży metalurgicznej, drzewnej, automotive oraz reklamowej mieszczące się na terenie Polski oraz Europy. Firmy z wypracowaną i ugruntowaną pozycją na rynku, które poprzez doskonałą jakość oferowanych produktów i usług pozyskują z każdym dniem kolejnych klientów.

Zaufali nam ponieważ stawiamy na jakość!

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko wydajne maszyny zapewniające wysoką jakość obróbki w konkurencyjnie hurtowych cenach. Dodatkowo współpracujemy z sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami maszyn na rynku europejskim, przez co jako nieliczni dostarczamy maszyny nawet do 3 dni roboczych. Każda maszyna dostarczana przez nas do klienta jest przed wysyłką sprawdzona oraz przygotowana do uruchomienia. Gwarantuje to zadowolenie z pracy urządzenia już od pierwszego dnia po instalacji maszyny u odbiorcy.

 Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie kupującego oraz dalsza współpraca na wysokim poziomie. Osiągamy to poprzez wsparcie projektowe dla naszych klientów, profesjonalny serwis jako nieodzowną gałąź związaną z obsługą posprzedażową maszyn, atrakcyjne ceny gwarantowane przez promocje, oraz dostępność maszyn z magazynu i krótkie terminy realizacji zamówień.Copyright © Prawer 2010 - 2017
centrum obróbcze dla profili | Centrum obróbcze | Prasa krawędziowa  | nowa prasa krawędziowa | nowe nożyce gilotynowe