O nas

Naszymi klientami są głównie firmy z branży metalurgicznej oraz reklamowej mieszczące się na terenie Polski oraz Europy. Firmy z wypracowaną i ugruntowaną pozycją na rynku, które poprzez doskonałą jakość oferowanych produktów i usług pozyskują z każdym dniem kolejnych klientów.

Zaufali nam ponieważ stawiamy na jakość!

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko wydajne maszyny zapewniające wysoką jakość obróbki w konkurencyjnie hurtowych cenach – bezpośrednio od producentów. Dodatkowo współpracujemy z sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami maszyn na rynku europejskim, przez co jako nieliczni dostarczamy maszyny nawet do 10 dni roboczych. Każda maszyna dostarczana przez nas do klienta jest przed wysyłką sprawdzona oraz przygotowana do uruchomienia. Gwarantuje to zadowolenie z pracy urządzenia już od pierwszego dnia po instalacji maszyny u odbiorcy.

 Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie kupującego oraz dalsza współpraca na wysokim poziomie. Osiągamy to poprzez wsparcie projektowe dla naszych klientów, profesjonalny serwis jako nieodzowną gałąź związaną z obsługą posprzedażową maszyn, atrakcyjne ceny gwarantowane przez promocje, oraz dostępność maszyn z magazynu i krótkie terminy realizacji zamówień.

Napisz do nasCopyright © Prawer 2010 - 2017
centrum obróbcze dla profili | Centrum obróbcze | Prasa krawędziowa  | nowa prasa krawędziowa | nowe nożyce gilotynowe