Wycinarka laserowa Fiber do blach

Wycinarka laserowa Fiber do blach Moc 3000W, pole robocze 1500x3000mm dwa stoły automatycznie wymienne. Głowica z autofocusem oraz z zabezpieczeniem antykolizyjnym – w momencie dotknięcia blachy, głowica zatrzymuję pracę lasera i automatycznie podnosi się do góry. Maszyna wyposażona jest w wentylatory na dachu, które wspomagają odciąg spalin.

Przedstawiamy Państwu nasz nowy model TITAN z aktualnej oferty

Firma ta jest liderem w dziedzinie projektowania warsztatów samochodowych i zajmuje czołowe miejsce w branży mebli warsztatowych, zajmując się prestiżowymi klientami zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą.
Aby stale poprawiać wydajność i jakość produkcji, nasz nowy klient chciał zainwestować w laser światłowodowy do cięcia blachy i rur. Spośród konkurencji zdecydowali, że nasz model TITAN będzie najlepiej odpowiadać pod względem ceny,  wydajności, niezawodności i wiedzy specjalistycznej.

Nasze rozwiązania do cięcia rur i blach TITAN w połączeniu z pierwszorzędnym montażem i serwisem ułatwiły decyzję zespołowi zakupowemu.

Wycinarka laserowa Fiber

Model dedykowany do obróbki rur i profili

 

Kolejny sukces podczas instalacji u naszego klienta. Po pomyślnym zainstalowaniu wielkoformatowej wycinarki laserowej nadszedł czas, aby przeszkolić naszych nowych klientów. Tym razem w północno-wschodniej Anglii dla innego producenta maszyn, który specjalizuje się w obróbce strumieniowo-ściernej. Maszyna jest jednym z naszych systemów Titan 1530 3KW IPG, zdolnych do cięcia miękkiej stali do 20 mm!

 

Nasze wycinarki laserowe Spartan są niezwykle popularne, szczególnie w mniejszych warsztatach inżynieryjnych oraz produkcyjnych. Kompaktowa jednostka, która jest w stanie zmieścić się na znacznie mniejszej powierzchni niż większy brat Titan.

Możliwe opcje mocy lasera 500W | 750W | 1000W.

Szybkie cięcie metalu nigdy nie było bardziej przystępne cenowo!

 

Stoke on Trent (Wielka Brytania) Wycinarka laserowa 750W, źródło Raycus, pole robocze 1500x3000mm

 

Napisz do nas