Centrum obróbcze

Centrum obróbcze

Podstawa maszyny to wyżarzona konstrukcja stalowa zapewniająca wysoką odporność na drgania i gwarantująca wysoką jakość obróbki. Wzdłuż podstawy maszyny porusza się wózek na którym zamocowane jest wrzeciono oraz magazyn wymiennych narzędzi. Taka struktura gwarantuje optymalną stabilność podczas obróbki. Podstawa maszyny wykonywana jest w trzech standardowych długościach: 4.0 metry, 6.7 metrów lub 9.0 metrów. Maszyna może zostać podzielona na dwie niezależne strefy pracy gdzie podczas obróbki w jednej strefie operator ma możliwość wyjęcia i załadowanie profili do obróbki. Mira Base
Mira Base

Ruchomy wózek może być wyposażony w głowicę 3, 4 lub 5 osiową. Prędkość wrzeciona jest programowalna w zakresie od 200 do 24 000 obrotów na minutę.
Maksymalna prędkość pozycjonowania wózka wynosi 80 metrów na minutę. Obrotowy magazyn narzędzi na 20 wymiennych uchwytów obrabiarkowych jest przymocowany do ruchomego wózka co zapewnia minimalny czas podczas wymiany narzędzi. Chowane elementy punktów zerowych umożliwiają łatwą obróbkę na końcach profili. Pneumatyczne siłowniki utrzymują profile o różnych kształtach w pozycji. Bazy dla elementów mocujących mogą być przesuwane ręcznie lub automatycznie.

Napisz do nas